Best Baby Changeing Pads Wodoodporne Zmienianie Mat

Best Baby Changeing Pads Wodoodporne Zmienianie Mat
1. Wprowadzenie produktu Wprowadzenie dziecka zmieniając poduszki To dziecko zmieniające podkładki łatwe w obsłudze, przenoszone i czyste oraz złożone w dół do szczupłego i eleganckiego, dużego sprzęgła wygra komplementy niezależnie od miejsca i podróży dziecka. Jest idealny do krótkich przejażdżek samochodowych, samolotów i codziennego użytku. Nasza firma jest ...
Chat Now
Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu dziecka zmieniającego podkładki

To Dziecko zmieniające się klocki łatwe w obsłudze, przenoszone i czyste oraz złożone w dół do szczupłych i stylowych, dużych rozmiarów sprzęgła wygra komplementy niezależnie od miejsca i podróży dziecka. Jest idealny do krótkich przejażdżek samochodowych, samolotów i codziennego użytku.

Nasza firma jest bezpośrednim fabryki profesjonalnej produkcji wysokiej jakości Baby Changing Pads, specjalizujemy się w Baby Changing Pads ponad 10 lat. Mam nadzieję, że będziesz w stanie być Twoim uczciwym i godnym zaufania dostawcą w Chinach.


2. Specyfikacja produktu dziecka zmieniającego podkładki

1. Wymiary produktu: 11 x 8,5 x 1,5 cala

2. Waga: 8,8 uncji


3. Cechy produktu dziecka zmieniającego podkładki

1. OCHRONA DZIECKA Z nieprzyjemnych zarazków w pomieszczeniach użyteczności publicznej za pomocą długowiecznej, bocznej podkładki, bez BPA, wolnej od ftalanu, ołowiu

2. ZACHOWAĆ DO 4 DIY, chusteczek o rozmiarze podróży, zabawek, zmianę ubrań i telefonu komórkowego oraz klawiszy

3. Dziecięce poduszki zmieniają się ładnie, wyglądając jak stylowe, duże rozmiary sprzęgła. Bezpiecznie schowany wewnątrz będziesz mieć do 4 pieluszek, chusteczek podróżujących, zabawek, zmian ubrania, a nawet własnych klawiszy i telefonu komórkowego. Ta atrakcyjna, autonomiczna stacja pielęgnacyjna wygra komplementy wszędzie i ty! Dziecięce poduszki zmieniające sylwetkę mają solidny wygląd, który jest dobrze szyty i trwały. Dla Twojej wygody, pasek można wyregulować, aby nosić je jako sprzęgło na nadgarstek lub móc na wózku.

4. Dziecięce poduszki zmieniają dziecko w zajęte ręce przed kontaktem z tymi brudnymi powierzchniami. Dłuższy niż tradycyjne podkładki dla niemowląt, możesz polegać na tym dziecku.


4. Szczegóły produktu Baby Changing PadsFAQ (najczęściej zadawane pytanie)

1.Ile pieluchy będzie miało to dziecko zmieniające się poduszki?

Mam sprzęt, paczkę chusterek, ściereczkę i 4 pieluchy w kopalni. Jest znacznie większy niż myślałem, że tak będzie.

2. Czy powinien trzymać regularny pakiet chusteczek?

Możliwe, że zazwyczaj używam tych, które są pół lub 3/4 drogi puste już. Byłoby wiele, aby to wytrzymać.

3.Jesteś umyć tego dziecka zmieniając klocki?

Są zmywalne z maszyną. Można również wyczyścić.

4. Czy moje dziecko ma 27 cali długości, czy to dziecko zmienia poduszki dla niego?

Tak, to powinno działać dla niego.

5. Czy jest to dobry caddie dla dzieci w wieku 2 lat?

Tak. Mój syn jest prawie 3 i używam go, gdy jesteśmy w razie potrzeby. Jest to dobry rozmiar, ale kiedy się rozkłada, to składa się z powrotem w ładny sposób, aby dopasować się do dowolnej torebki pieluchy i torebki o regularnym rozmiarze. Jest dobrze połączone nie mówiąc już modne, kocham to i gorąco polecam.
Hot Tags: najlepsze podkładki dla niemowląt wodoodporna mata do wymiany, dostawca, fabryka, hurtownia, personalizacja
Zapytanie